Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ish-punëtorët e Fabrikës së Tubave: Qeveria të shlyejë borxhin
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ish-punëtorët e Fabrikës së Tubave: Qeveria të shlyejë borxhin

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ish-punëtorët e Fabrikës së Tubave: Qeveria të shlyejë borxhin

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 47 shikime
 • 47 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ish-punëtorët e Fabrikës së Tubave të Ferizajt protestuan sot para Qeverisë së Kosovës, duke kërkuar kompensimin e borxhit prej 25 milionë eurosh, sipas një aktvendimi të Kushtetueses, i cili në mënyrë decidive thekson se Qeveria bashkë me AKP-në si autoritet qendror duhet të shlyejnë borxhin ndaj 912 ish-punëtorëve të kësaj fabrike.

Kategoritë


0 komente