Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
ISPE do të ngris kallëzim penal ndaj ministrit të Arsimit
ISPE do të ngris kallëzim penal ndaj ministrit të Arsimit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

ISPE do të ngris kallëzim penal ndaj ministrit të Arsimit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kolegji IPSE ka mbajtur sot një konferencë për media, në të cilën Avni Mazreku ka treguar hapat që do të marrë ky kolegj në lidhje me Ministrinë e Arsimit, që sipas tij, ka bërë shkelje të ligjit, duke lejuar anëtarë të Bordit të Agjencisë së Akreditimit të mbajnë poste tjera që përbëjnë konflikt interesi.

Kategoritë


0 komente


0/500