Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Izmaku Gaxherrit- Nuk iu pengoi SHIK-u, për tri vite sa ishit me PDK-në
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Izmaku Gaxherrit- Nuk iu pengoi SHIK-u, për tri vite sa ishit me PDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Izmaku Gaxherrit- Nuk iu pengoi SHIK-u, për tri vite sa ishit me PDK-në

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 278 shikime
 • 278 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Izmaku Gaxherrit- Nuk iu pengoi SHIK-u, për tri vite sa ishit me PDK-në

Kategoritë


0 komente