Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja çfarë i bën Leonita, Granit Xhakës në shtrat
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja çfarë i bën Leonita, Granit Xhakës në shtrat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja çfarë i bën Leonita, Granit Xhakës në shtrat

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,925 shikime
 • 2,925 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Leonita publikon video nga shtrati me Granit Xhakën

Kategoritë


0 komente