Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja çfarë po bën Afrona pak orë para dasmës

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 1,362 shikime
 • 1,362 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sonte në Shëngjin çifti i njohur i estradës, Blerim Muharremi dhe Afrona Dika në mesin e shumë të ftuarve do t’i thonë PO njëri-tjetrit

Kategoritë


0 komente