Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ja çfarë presin qytetarët nga Kosova
Ja çfarë presin qytetarët nga Kosova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja çfarë presin qytetarët nga Kosova

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 256 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Në një anketë të realizuar nga “Zeri.info”, qytetarëtkërkojnë më shumë punë nga Qeveria e Kosovës

Kategoritë


0 komente


0/500