Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ja çka tha Behgjet Pacolli para katër muajsh kur u bë bashkë me LDK-në
Ja çka tha Behgjet Pacolli para katër muajsh kur u bë bashkë me LDK-në

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:59
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja çka tha Behgjet Pacolli para katër muajsh kur u bë bashkë me LDK-në

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 104 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Skena e njëjtë, por me aktor të ndryshëm. Sikurse më 16 maj edhe mbrëmë rezidenca luksoze e Behgjet Pacollit u bë nikoqire e njerëzve të njohur të Kosovës.

Kategoritë


0 komente


0/500