Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Eliot i dhuroi flamurin amerikan!!! / 2
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Eliot i dhuroi flamurin amerikan!!! / 2

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Eliot i dhuroi flamurin amerikan!!! / 2

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 3,437 shikime
 • 3,437 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si u përkul Haradinaj në momentin kur Eliot i dhuroi flamurin amerikan!!! / 2

Kategoritë0 komente