Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Jahjaga: Do të vazhdojë punën në çështjet që nisa si presidente përmes Fondacionit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Jahjaga: Do të vazhdojë punën në çështjet që nisa si presidente përmes Fondacionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:47
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Jahjaga: Do të vazhdojë punën në çështjet që nisa si presidente përmes Fondacionit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fondacioni “Jahjaga” organizoi konferencën e donatorëve në të cilën u prezantua strategjia e punës së këtij fondacioni për pesë vitet e ardhshme.

Kategoritë


0 komente