Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

"Jasha, jasha" Futbollistët e Zvicrës argetohen me muzikë shqipe
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
"Jasha, jasha" Futbollistët e Zvicrës argetohen me muzikë shqipe

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Jasha, jasha" Futbollistët e Zvicrës argetohen me muzikë shqipe

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 830 shikime
 • 830 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë0 komente