Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
​Jashari nga “sofra e shtëpisë” në Prekaz përçon mesazhin për unitet
​Jashari nga “sofra e shtëpisë” në Prekaz përçon mesazhin për unitet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Jashari nga “sofra e shtëpisë” në Prekaz përçon mesazhin për unitet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

I biri i komandantit Hamëz Jashari, Bekim Jashari, kishte zgjedhur oborrin e shtëpisë së tij në Prekaz, vendin ku 19 vjet më parë 56 anëtarë të familjes së ngushtë dhe të gjerë u masakruan, të jap mesazhin e fundit pas një muaji fushatë

Kategoritë


0 komente


0/500