Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Jerliu: Ka rënie të pacientëve që kërkojnë shërim jashtë vendit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Jerliu: Ka rënie të pacientëve që kërkojnë shërim jashtë vendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Jerliu: Ka rënie të pacientëve që kërkojnë shërim jashtë vendit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 23 shikime
 • 23 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Fondi i shërbimeve të shëndetësisë përmes një moduli online ka krijuar lehtësira për të gjithë pacientët të cilët aplikojnë për shërim jashtë vendi, pasi që përmes këtij moduli ata do të mund të navigojnë lëndën e tyre.

Kategoritë


0 komente