Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kadaj-Bujupi: Veriu nuk rrezikohet nga trazirat
Kadaj-Bujupi: Veriu nuk rrezikohet nga trazirat

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadaj-Bujupi: Veriu nuk rrezikohet nga trazirat

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjendja e sigurisë në vend, sidomos në veri të Mitrovicës pas vrasjes së Oliver Ivanoviqit, ka shtyrë Komisionin për Mbikëqyrjen e AKI-së që ta ftojnë në raportim drejtorin e këtij institucioni, Driton Gashi.

Kategoritë


0 komente


0/500