Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kadri Veseli i reagon deputetit të Listës Serbe: S'ka me hy pa leje në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kadri Veseli i reagon deputetit të Listës Serbe: S'ka me hy pa leje në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:09
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kadri Veseli i reagon deputetit të Listës Serbe: S'ka me hy pa leje në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 45 shikime
 • 45 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shefi i grupit parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, ka shprehur shqetësimin rreth skandalit të djeshëm me arrestimin dhe deportimin e gjashtë shtetasit turq për në Turqi.

Kategoritë


0 komente