Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kamerat kapin momentin kur një e moshuar bë gjestin e dyshimte ndaj nuses
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kamerat kapin momentin kur një e moshuar bë gjestin e dyshimte ndaj nuses

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:35
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kamerat kapin momentin kur një e moshuar bë gjestin e dyshimte ndaj nuses

 • E publikuar: Para 8 muajve
 • 9,179 shikime
 • 9,179 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një video e një kanagjeqi e publikuar në rrjetet sociale ku ka habitur të gjithë përdoruesit

Kategoritë


0 komente