Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kaq shume eshte rritur nipi i Shyrete Behlulit.mp4
Kaq shume eshte rritur nipi i Shyrete Behlulit.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kaq shume eshte rritur nipi i Shyrete Behlulit.mp4

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 960 shikime
 • 960 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nipi i Shyhrete Behlulit eshte rritur kaq shume

Kategoritë


0 komente


0/500