Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kategorizohen sportet, sportistët e trajnerët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kategorizohen sportet, sportistët e trajnerët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kategorizohen sportet, sportistët e trajnerët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Federata e Xhudos së Kosovës, Federata e Futbollit të Kosovës, Federata e Karatesë së Kosovës, Federata e Hendbollit të Kosovës, Federata e Basketbollit të Kosovës, Federata e Volejbollit të Kosovës, zyrtarisht janë përfshirë në kategorinë e parë në kategorizimin e sporteve, sportistëve dhe trajnerëve.

Kategoritë


0 komente