Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kategorizohen sportet, sportistët e trajnerët
Kategorizohen sportet, sportistët e trajnerët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:10
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kategorizohen sportet, sportistët e trajnerët

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Federata e Xhudos së Kosovës, Federata e Futbollit të Kosovës, Federata e Karatesë së Kosovës, Federata e Hendbollit të Kosovës, Federata e Basketbollit të Kosovës, Federata e Volejbollit të Kosovës, zyrtarisht janë përfshirë në kategorinë e parë në kategorizimin e sporteve, sportistëve dhe trajnerëve.

Kategoritë


0 komente


0/500