Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Katër hidrocentrale si ato që po synohen në Lumbardh kanë shkatërruar Grykën e Deçanit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Katër hidrocentrale si ato që po synohen në Lumbardh kanë shkatërruar Grykën e Deçanit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Katër hidrocentrale si ato që po synohen në Lumbardh kanë shkatërruar Grykën e Deçanit

 • E publikuar: Para 9 muajve
 • 652 shikime
 • 652 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente