Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KDI: Kosova shënon progres në luftën kundër korrupsionit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KDI: Kosova shënon progres në luftën kundër korrupsionit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KDI: Kosova shënon progres në luftën kundër korrupsionit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 24 shikime
 • 24 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Transparency International ka renditur Kosovën në vendin e 85-të në listën e "Perceptimit të korrupsionit për vitin 2017", që në krahasim më vitin e kaluar i bie që Kosova ka shënuar progres prej tre pikësh.

Kategoritë


0 komente