Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
KEK-u nisi rrënimin e shtëpive në Shipitullë - banorët rezistuan
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KEK-u nisi rrënimin e shtëpive në Shipitullë - banorët rezistuan

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:39
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KEK-u nisi rrënimin e shtëpive në Shipitullë - banorët rezistuan

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 76 shikime
 • 76 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sot ka nisur rrëzimi i shtëpive në lagjen Mirena në Shipitullë të Obiliqit, derisa disa banorë kanë rezistuar për shkak se ende nuk kanë arritur të nënshkruajnë kontratat me KEK-un për shpronësim.

Kategoritë


0 komente