Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KEK-u vs Drenica - rasti kontestues
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KEK-u vs Drenica - rasti kontestues

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KEK-u vs Drenica - rasti kontestues

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 532 shikime
 • 532 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Gjyqtari nuk akordoi penallti, ne nje rast shume kontestues ne takimin ndermjet KEK-ut dhe Drenices.

Kategoritë


0 komente