Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kështu e njoha Triumf Rizën
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu e njoha Triumf Rizën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu e njoha Triumf Rizën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 5,739 shikime
 • 5,739 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu e njoha Triumf Rizën

InDoks | Intervistë me Agron Mulliqin, shok i fëmijërisë së Triumf Rizës

Kjo intervistë është bërë për dokumentarin “Triumfi dhe rënia e Enver Sekiraqës” :https://bit.ly/2UoBmKs 

Kategoritë


0 komente