Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Kështu përcillet Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me Merkelin (VIDEO)
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu përcillet Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me Merkelin (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu përcillet Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me Merkelin (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,274 shikime
 • 2,274 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu përcillet presidenti Hashim Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me kancelaren gjermane Angela Merkel

Kategoritë


0 komente