Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kështu përcillet Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me Merkelin (VIDEO)
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kështu përcillet Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me Merkelin (VIDEO)

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kështu përcillet Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me Merkelin (VIDEO)

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 2,317 shikime
 • 2,317 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kështu përcillet presidenti Hashim Thaçi nga eskorta e policisë gjermani pas takimit me kancelaren gjermane Angela Merkel

Kategoritë


0 komente