Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kesulekuqja - Perralla Shqip
Kesulekuqja - Perralla Shqip

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kesulekuqja - Perralla Shqip

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 4,431 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Shpërndaje

Për videon

Keskulkuqja © Te gjitha te drejtat jane te rezervuara per PR-Solutions dhe mbrohen nga GjirafaVideo.com. Per me shume na ndiqni ne: Facebook | https://www.facebook.com/PerrallaShqipVIdeo/ Instagram | https://www.instagram.com/perrallashqip/ YouTube | http://bit.ly/PerrallaShqipYT GjirafaVideo | https://video.gjirafa.com/perralla Gjithashtu na ndiqni ne: Facebook | https://www.facebook.com/PRSolutionscom/ Instagram | https://www.instagram.com/prsolutions/ http://www.pr-solutions.com/

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500