Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kete ushqim e ha Korab Shaqiri ne ora 5 te mengjesit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kete ushqim e ha Korab Shaqiri ne ora 5 te mengjesit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kete ushqim e ha Korab Shaqiri ne ora 5 te mengjesit

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 820 shikime
 • 820 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si e nis diten Korab Shaqiri

Kategoritë0 komente