Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ndërhyrja ‘horror’ e futbollistit të Sevillas që e bëri yllin e Liverpoolit për spital
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndërhyrja ‘horror’ e futbollistit të Sevillas që e bëri yllin e Liverpoolit për spital

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:21
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndërhyrja ‘horror’ e futbollistit të Sevillas që e bëri yllin e Liverpoolit për spital

 • E publikuar: Para 6 muajve
 • 2,004 shikime
 • 2,004 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente