Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kida shfaqet joshëse gjatë pushimeve, ja në çfarë gjendje e gjen Arianën
Kida shfaqet joshëse gjatë pushimeve, ja në çfarë gjendje e gjen Arianën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:08
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kida shfaqet joshëse gjatë pushimeve, ja në çfarë gjendje e gjen Arianën

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,401 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kaq joshëse shfaqen ato

Kategoritë


0 komente


0/500