Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KidsTap - Si të luajmë?
KidsTap - Si të luajmë?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KidsTap - Si të luajmë?

 • E publikuar: Para 1 muaji
 • 11,256 shikime
 • 0 shikues
 • 1
 • 1
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Këtë të shtunë, në ora 12:00, fillon quizi i përjavshëm KidsTap në gjirafaKIDS.

KidsTap mbështetet nga Save the Children in Kosovo

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

64 komente


0/500