Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
King of the Combo - E01, P1: Nama Sushi
King of the Combo - E01, P1: Nama Sushi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 07:42
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

King of the Combo - E01, P1: Nama Sushi

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,341 shikime
 • 1,341 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ka ardhe koha per sushi mushi njerz! Engjelli edhe Ermali provojne disa lloje gatimesh t’sushit nga Nama Sushi.  Qysh shijon sushi per here t’pare? Qysh shijojnë përbërsit që e shoqërojnë sushin.

 

Prezantuesit: Ermal Gërdovci, Engjell Berisha

Regjia: Trëndelina Halili

Kamera: Hëzër Bikliqi, Edin Alia

Montazha: Ermal Gërdovci

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente


0/500