Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
King of the Combo - E04 - Detaj xhublete
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
King of the Combo - E04 - Detaj xhublete

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

King of the Combo - E04 - Detaj xhublete

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 918 shikime
 • 918 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

 Nje pikturë ka mu shëndrru në një super pjatë, kombinim i ushqimit shqiptar tradicional me ate modern nga Fation Shkoza

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente