Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
King of the Combo - Promo
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
King of the Combo - Promo

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

King of the Combo - Promo

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 1,146 shikime
 • 1,146 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shume shpejt keni me pasë mundësinë me ndjek një emsion reth kulturës së ushqimit përmes dy protagonistëve në bashkëpunim me mbretër të kombinimeve.

Kategoritë


0 komente