Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Kishte lot, njerëz që vajtonin – bëra një raportim jo normal” – rrëfimi i plotë i gazetarit Muhamed Veliu për tërmetin në Thumanë
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Kishte lot, njerëz që vajtonin – bëra një raportim jo normal” – rrëfimi i plotë i gazetarit Muhamed Veliu për tërmetin në Thumanë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 14:58
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Kishte lot, njerëz që vajtonin – bëra një raportim jo normal” – rrëfimi i plotë i gazetarit Muhamed Veliu për tërmetin në Thumanë

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 1,505 shikime
 • 1,505 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrëfimi Muhamed Veliut - vdekjet dhe jetët e shpëtuara në Thumanë, raportimet më të vështira në këto 17 vite si gazetar dhe falendërimi i veçant dedikuar FSK-së.

Kategoritë


0 komente