Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Kohavision

3 shfaqje | 113 video | 25,459 shikime

Kanali zyrtar i televizionit nacional në Kosovë KTV - Kohavision

Alternate Text