Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Kohavision

3 shfaqje | 113 video | 24,984 shikime

Kanali zyrtar i televizionit nacional në Kosovë KTV - Kohavision

Alternate Text