Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
‘KOK-u ka bërë punë të madhe, misioni i KOK-ut shkon përtej vlerave sportive’
‘KOK-u ka bërë punë të madhe, misioni i KOK-ut shkon përtej vlerave sportive’

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 06:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

‘KOK-u ka bërë punë të madhe, misioni i KOK-ut shkon përtej vlerave sportive’

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 38 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sportin në vitin 2017 e kanë karakterizuar shumë ngjarje në arenën vendore dhe atë ndërkombëtare. Rezultatet e arritur nga sportistët tonë janë të kënaqshme, edhe pse pritshmërit ishin më të mëdha.

Kategoritë


0 komente


0/500