Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
KOK-u ndan bursa olimpike për 19 sportistë, ja sa do të përfitojnë
KOK-u ndan bursa olimpike për 19 sportistë, ja sa do të përfitojnë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KOK-u ndan bursa olimpike për 19 sportistë, ja sa do të përfitojnë

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 54 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës (KOK), Besim Hasani, ka bërë të ditur vendimet e KOK-ut, të marruar në mbledhjen e fundit te Bordit Ekzekutiv.

Kategoritë


0 komente


0/500