Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Kolegët shprehin pikëllimin për vdekjen e Art Kurtit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kolegët shprehin pikëllimin për vdekjen e Art Kurtit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:27
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kolegët shprehin pikëllimin për vdekjen e Art Kurtit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 83 shikime
 • 83 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Art Kurti është gjetur i vdekur sot në një veturë në fshatin Goden. Sipas Policisë në veturë afër trupit të pajetë të aktorit është gjetur edhe një armë zjarri me të cilën dyshohet se është kryer vepra.

Kategoritë


0 komente