Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kollçaku: Të pakënaqurit në VV ta rimendojnë pozicionin e tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kollçaku: Të pakënaqurit në VV ta rimendojnë pozicionin e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kollçaku: Të pakënaqurit në VV ta rimendojnë pozicionin e tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 32 shikime
 • 32 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha- Kollçaku thotë se me gjithë zhvillimet e fundit që kanë ndodhur në këtë lëvizje, Vetëvendosje po e vazhdon punën e saj si më herët dhe se tashmë e ka dhe kryetarin e ri të zgjedhur, Albin Kurti.

Kategoritë


0 komente