Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kollçaku: Të pakënaqurit në VV ta rimendojnë pozicionin e tyre
Kollçaku: Të pakënaqurit në VV ta rimendojnë pozicionin e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kollçaku: Të pakënaqurit në VV ta rimendojnë pozicionin e tyre

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 33 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Nënkryetarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fatmire Mulhaxha- Kollçaku thotë se me gjithë zhvillimet e fundit që kanë ndodhur në këtë lëvizje, Vetëvendosje po e vazhdon punën e saj si më herët dhe se tashmë e ka dhe kryetarin e ri të zgjedhur, Albin Kurti.

Kategoritë


0 komente


0/500