Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
"Kolona"
"Kolona"

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 22:20
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

"Kolona"

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 61,696 shikime
 • 0 shikues
 • 3
 • 3
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Regjisor: Ujkan Hysaj Producent: Ujkan Hysaj Aktorë: Sunaj Raca, Irena Cahani, Arbnesha Grabovci, Vedat Haxhiislami, Shkelqim Islami, Vlado Jovanovski, Besnik Krapi, Enis Krapi, Albulena Kryeziu, Don Raca Viti 1999. Një familje e cila po arratiset nga Kosova, ndalet në një pikë kontrolli serbe, ku janë të detyruar të bëjnë një zgjedhje në skajet e humanes. Ademi duhet të zgjedhë jetën e kujt do të shpëtojë nga vrasja e sigurt: të të birit apo të nipit të tij!

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

3 komente


0/500