Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Kombinati - Episodi 18
Kombinati - Episodi 18

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 37:26
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kombinati - Episodi 18

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 1,914 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Krijuar nga: Mentor Shala & Shkumbin Istrefi Luajtën: Leze Qena, Luan Jaha, Yllka Gashi, Ilir Prapashtica, Armond Morina, Ylber Bardhi, Valina Muçolli, Igballe Qena, Kumrije Hoxha, Shirini Morina. Skenari: Armond Morina, Blerta Basholli. Regjia: Mentor Shala

Kategoritë


0 komente


0/500