Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Konferenca për media e presidentit Hashim Thaçi
Konferenca për media e presidentit Hashim Thaçi

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konferenca për media e presidentit Hashim Thaçi

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Shpërndaje

Për videon

Konferenca për media e presidentit Hashim Thaçi:

- Gjykata Kushtetuese të punojë e pavarur

- Grupi i Kurtit, Vitisë dhe Sveçlës kanë përgjegjësi edhe morale, politike dhe ligjore edhe për shtytjen në vetëvrasje të studentit nga konviktet

Kategoritë


0 komente


0/500