Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Konfrontimi fizik mes Gruevskit dhe Xhaferit dhe votimi i Ligjit për Gjuhët
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konfrontimi fizik mes Gruevskit dhe Xhaferit dhe votimi i Ligjit për Gjuhët

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:55
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konfrontimi fizik mes Gruevskit dhe Xhaferit dhe votimi i Ligjit për Gjuhët

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 457 shikime
 • 457 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Me 64 vota pro dhe asnjë kundër në Kuvendin e Maqedonisë u miratua Ligji për Gjuhët, në një seancë që zgjati shumë por pati edhe tension e dramë.

Kategoritë


0 komente