Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Konjufca e quan Veselin gangster
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konjufca e quan Veselin gangster

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konjufca e quan Veselin gangster

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, e kanë lëshuar sallën e Kuvendit, duke u solidarizuar me deputetin e tyre, Frashër Krasniqin, pasi këtij të fundit, kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli ia ndërpreu fjalën në momentin që ai fillojë të flasë për rastin gjyqësor ndaj tij dhe të aktivistëve të tjerë.

Kategoritë


0 komente