Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Konjufca: Ju votuat një rishikim që iu jep 6 milionë euro grupeve kriminele
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konjufca: Ju votuat një rishikim që iu jep 6 milionë euro grupeve kriminele

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:06
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konjufca: Ju votuat një rishikim që iu jep 6 milionë euro grupeve kriminele

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Opozita në Kuvend nuk e ka përkrah propozimin nga deputet të pozitës që rishikimi të buxhetit të kalohet me procedura të përshpejtuara .

Kategoritë


0 komente