Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Konjufca: Mungesa e Qeverisë Haradinaj tregon shpërfilljen e tyre totale ndaj Kuvendit
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konjufca: Mungesa e Qeverisë Haradinaj tregon shpërfilljen e tyre totale ndaj Kuvendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:28
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konjufca: Mungesa e Qeverisë Haradinaj tregon shpërfilljen e tyre totale ndaj Kuvendit

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Deputeti i VV-së Glauk Konjufca, në fjalën e tij ka thënë se mungesa e Qeverisë Haradinaj në seancën e jashtëzakonshme tregon se po e shpërfillë Kuvendin e Kosovës.

Kategoritë


0 komente