Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

KPSHC e anulon konkursin për 30 inspektorë, për të cilët raporti KTV-ja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
KPSHC e anulon konkursin për 30 inspektorë, për të cilët raporti KTV-ja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

KPSHC e anulon konkursin për 30 inspektorë, për të cilët raporti KTV-ja

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 136 shikime
 • 136 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

KPSHC e anulon konkursin për 30 inspektorë, për të cilët raporti KTV-ja

Kategoritë0 komente