Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Konsumatorët frikësohen, AVUK siguron se vezët janë të sigurta
Ads -
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Konsumatorët frikësohen, AVUK siguron se vezët janë të sigurta

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:15
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Konsumatorët frikësohen, AVUK siguron se vezët janë të sigurta

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 59 shikime
 • 59 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lajmet që në tregjet evropiane, qarkullojnë vezë të infektuara me insekticidin Fipronil, kanë ngjallur frikë dhe tek konsumatorët kosovar, për cilësinë e vezëve që janë në treg.

Kategoritë


0 komente