Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Kontrolli ajror mbeti pa rrymë pak para se aeroplani i Joe Badenit të aterronte
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Kontrolli ajror mbeti pa rrymë pak para se aeroplani i Joe Badenit të aterronte

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Kontrolli ajror mbeti pa rrymë pak para se aeroplani i Joe Badenit të aterronte

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 2,243 shikime
 • 2,243 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kategoritë1 koment